• Rubriky příspěvkuOznámení

Milí farníci,

Vzhledem k tomu, že jsem se dostal do rizikového kontaktu s osobou pozitivní na COVID-19, jsem minimálně do 18. 2. 2021 v karanténě. Bohoslužby ani úřední hodiny se nebudou konat, mše svaté na zadaný úmysl odsloužím doma na faře (úmysl druhé mše svaté na Popeleční středu bude přeložen na jiný termín).

 Dnes (15. 2.) jsem absolvoval odběr na PCR test, výsledky by měly být známy cca do dnešních 17:00 hodin.  Bude-li test negativní, první mše svatá (a předcházející křížová cesta) by se konala v pátek 19. 2., podle ohlášek. Popelec budu pak udílet při všech mších svatých na první neděli postní.

 Pokud by byl test pozitivní, budu muset zůstat v karanténě déle. V obou případech budete informováni oznámením na nástěnkách a obou webech farnosti.

Cítím se dobře, vzpomínám na Vás všechny v modlitbě a ze srdce žehnám – nejen k dobrému vstupu do postní doby. 

                                                                                    + váš otec Jiří.

Aktualizace 16. 2.:  PCR test mi vyšel negativní. První mše svatá (a předcházející křížová cesta) po karanténě bude tedy v pátek 19. 2. ve farním kostele (v 17:00 krátký výstav Eucharistie, 17:20 křížová cesta, 18:00 mše svatá).

Leave a Reply